| Danielll13 a întrebat:

Salutare, am nevoie de ajutorul vostru. As vrea sa imi cumpar un laptop mai exact un ssd' de cam 128 gb (minim) si am nevoie de ajutorul vostru. Dispun de un buget de 3600 lei, astept propunerile voastre cu mare drag!

6 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Vrei sa zici de un laptop cu un SSD de 128 GB? recomandarea mea este sa iti cumperi un laptop normal si dupa sa ii cumperi si SSD pe care sa il schimbi dupa aia cu HDD-ul, daca-l cumperi direct cu SSD va costa mai mult decat face unul normal si un SSD aparte.

| SonicAndrei a răspuns:

Cu 3600 lei îți poți lua un laptop foarte performant, cu un HDD de 1 TB.
Acest laptop e bun pentru toate:
http://www.altex.ro/......windows-8. Sony Vaio e foarte bun.

Sau mai poți lua și un Toshiba: http://www.altex.ro/......-free-dos.

Sau un Dell (cu o placă video mai bună): http://www.altex.ro/......-free-dos.

Sunt multe variante...

| YoChriss a răspuns:

Salut! Vezi ca e o reclama la televizor de la Emag.ro parca si este un laptop la 3099 lei si primesti si boxe. Pare ca este destul de bun. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| ITMania a răspuns:

Esti dispus sa schimbi HDD`ul cu SSD`ul si sa iei un laptop de 15" mai performant sau vrei si HDD si SSD, rescpectiv un laptop de 17", cu performanta mai slaba? happy

| Danielll13 explică:

ITMania am impresia ca imi ajunge un ecran de 15 si cred ca asa voi face. Imi voi cumpara un laptop ''normal'' si voi schimba apoi hdd-ul. Am niste lacune in ceea ce priveste acesti lucru asa ca va rog sa imi spune-ti un laptop. Multumesc!