| Băă_Myhai_1999 a întrebat:

Salutare am si eu o intrebare voi ce ziceti ca este mai bun un Huawei y530 sau un Nokia lumia 530? care sa il aleg?

Răspuns Câştigător
| SorinTudor a răspuns:

Depind ce vrei windows phone sau android, daca alegi windows phone o sa fi limitat la aplicatiile din magazinul de aplecatii pentru ca sunt mai putine dar telefonul se misca mai bine pentru ca windows phone nu este un OS pretentios in comparatie cu android. Daca iti iei telefonul pentru performante si nu pentru OS atunci fa o comparatie intr-e cele doua si vezi care e mai bun. Mie mi se pare mai bun Huawei-ul pentru ca ai si blitz la camera si o camera frontala.

3 răspunsuri:
| Băă_Myhai_1999 explică (pentru SorinTudor):

Deci care zici ca e?

| Mariannnnn a răspuns:

Huawei y530

| SorinTudor a răspuns (pentru Băă_Myhai_1999):

Huawei