| Dny_Danny_1994 a întrebat:

Salutare. Am si eu o problema cu s3-ul meu…de cateva zile nu mai pot apela sau primi apeluri pe el,semnal am full,in schimb,unde imi arata inainte reteaua mobila acum imi arata"doar apel de urgenta"si cand incerc sa apelez imi spune ca nu stunt inregistrat in retea…ce pot face?,daca o sa instalez o alta versiune de android, o sa isi revina?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Probabil sa fie de la Android, probabil sa fie de la slotul cartelei, probabil sa fie de la cartela. Incearca sa te duci la providerul tau (Orange, Vodafone) si pune-i sa-ti schimbe cartela, s-ar putea sa mearga.