| akka4 a întrebat:

Salutare!
Am si eu o problema cu un XPERIA X10i... Mai exact cu microfonul, care a incetat sa mai functioneze. Am gasit microfon pe internet, dar intrebarea este urmatoarea : Se poate schimba? eu am observat ca este prins direct de placa, nu pus in carcasa... Pareri ceva? La service are cineva idee cam cat ar costa schimbul?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Având în vedere că microfonul costă în jur de 5-10 lei, NICI manopera nu poate costa mai mult de 10 lei ( părerea mea ).