| Mariushik a întrebat:

Problema mea este urmatoarea: am avut probleme cu o ploaie puternica, ma rog si m-i s-a ars pa pc acel slot unde intra cablul de internet. Eu am acel slot pe placa de baza. Acum intrebarea mea este daca se poate schimba sau trebuie schimbata placa de baza.

4 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Daca ai disponibil un slot PCI functionabil, cumperi o placa de retea pentru acel slot si ai rezolvat problema mult mai economic.

| BogdySS a răspuns:

Nu poti schimba slotul, dar nu trebuie sa schimbi placa de baza. Cumperi o placa de retea si o pui intr-un slot PCI.

| Squab a răspuns:

Trebuie sa schimbi placa...trist!

| Mariushik explică:

Am pe langa Ram 2 sloturi mai mici...nu stiu daca sunt PCI