| acidelic a întrebat:

Salutare, am un galaxy s5 si ascult muzica pe spotify doar ca volumul este cam incet, il dau la maxim si degeaba. Am observat ca daca intru in playerul de muzica al telefonului in timp ce ascult o piesa, se mareste volumul. Dupa ce se termina piesa de pe spotify si incepe alta revine la volumul initial si iar trebuie sa fac aceeasi procedura (inchid playerul de muzica si-l redeschid). Exista vreo setare ceva?

1 răspuns:
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Vezi sa nu fie ceva din egalizator de scoate asa incet in general daca ai basul dat la maxim sau mai mult de 0 + va scoate incet. uitate si vezi ce setari ai acolo.sau poti dezactiva egalizator si va scoate normal cat poate el.de tare