| Gratioasa a întrebat:

caut si eu un player de muzica care atunci cand inchid pc-ul de tot si mai apoi il redeschid playerul sa reia muzica de unde a ramas fara a fi nevoie de play. Ma poate ajuta cineva?

Multumesc :*

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu gasesti asa ceva.Programele se inchid odata cu windows-ul.

| SorinELoo7 a răspuns:

Player-ul AIMP3, atunci cand reda o anumita melodie sau radio si il inchizi (fara a-l opri), repornind player-ul melodia sau radioul respectiv va rula in continuare de unde a ramas. Sper ca te-am ajutat!

| Gratioasa explică:

Dar daca in loc de inchis pc-ul doar il pun in stand bye exista vreun player sa reia muzica?