| alex495 a întrebat:

Salutare. Am un S7 32 gb gold, 8.0 Oreo la zi. Am o problema cu Instagramul. Nu-mi mai apare butonasul acela de share automat al storyului pe Facebook messenger. A disparut dupa un update al Instagramului cand aveam 7.0 si n-a mai aparut de atunci.
Am incercat toate variantele de pe google. Contul de mess este conectat. I-am dat rev la setarile din fabrica, reconectat contul de mess. Nimic.
Ps:
1 am cont Instagram setat pe public person sa vad statiscile.
2. Am o amica cu telefon identinc ca al meu, s7 gold 32 gb cu 8.0 ultimul update si ii apare butonasul.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Poate ai pus la story ceva neportivit si a scos instragram optiunea pe contul tau. Reseteaza aplicatia si vorbeste cu colega sa intre pe telefonul tau cu contul ei sa vezi daca ii apare butonul.

| alex495 explică (pentru Wr3nch):

Ii apare. E din telefonul meu ceva. N am pus nimic nepotrivit.