| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca o sa mai apara in viitorul apropiat o noua aplicatie de socializare, care sa ia locul instagramului, asa cum instagramul a luat locul Facebook-ului?
M-am plictisit de Instagram.

Răspuns Câştigător
| ceafostodata a răspuns:

Cu siguranta! Daca va aduceți aminte cat de mare era Facebook-ul si cum erai considerat un nimeni daca nu aveai cont laughingvremuri buna, dar acum este invers, daca nu ai cont de Instagram esti considerat un nimeni(nu la propiu, sper sa intelegi ce zic). Oricum, sunt de acord cu tine.Retelele astea de socializare sunt un mediu atat de toxic, vulgar si in general foarte urat. Daca tot vor sa creeze o aplicatie noua, macar sa fie ceva mai pozitiv.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Important e sa iasa robotul sa aiba cu cine socializa, aia uitati de lume de se tot chinuie cu femeile si nu gasesc, se afla si oameni cu bani care doresc asa ceva pentru a experimenta ceva nou sau din lipsa de interes fata de femeia obisnuita, unii zic ca nu vor sa dea bani pe curu lor altii sau saturat sa creada in ele si ultimii raman cei cu dizabilitati care nu au nici o sansa la o relatie ca e grasa sau urata inclusiv

| Endoryus a răspuns:

Mereu o sa fie ceva nou.Cum au fost Mirc, HI5, Yahoo, Skype si tot asa, o sa vina ceva nou si dupa asta. Lumea se plictiseste repede, cu atat mai mult generatiile astea noi. Mereu trebuie sa iasa ceva nou.

| Drimmero a răspuns (pentru Endoryus):

Discordul le-a luat fata la toate... apropo, ai plecat ca hotii, fara sa fii vazut.

| Endoryus a răspuns (pentru Drimmero):

Se plictiseste omul. Si cu TPU am mai rarit. DOar sa vad ca nu stiu ce copil batut in cap crede ca nu mai intru din vina lui rolling on the floor. Ce putea sa zica unu care nu are viata, ii se pare ireal ca altii sa aiba.

| Drimmero a răspuns (pentru Endoryus):

Mai intra, ca si asa a murit de tot serverul, era misto acum vreo 3 luni cand intra si lume noua si panarame ca tine, apoi cand toti deveneau seriosi se strica treaba.

| Endoryus a răspuns (pentru Drimmero):

Lumea cauta drame, nu se poate fara. Am inceput sa ma satur de drame asa ca evit oamenii de genul, mai bine pentru sanatatea mea mentala.