| Angelescu1 a întrebat:

Am un telefon Nokia Lumia 625 cu sistem de operare Windows Phone 8.1. Cu 2 zile inainte am reusit sa fac rost de parola wireless a routerului de la liceu si am adaugat-o direct acolo unde ma conectez la wireless, iar acum de fiecare data cand activez wifi se conecteaza fara sa imi ceara parola. Imi puteti spune vreo metoda prin care as putea afla parola pentru ca acum nu o mai am si vreau sa o dau si iubitei mele care este in liceu cu mine. Oare exista vreo metoda sau aplicatie prin care sa pot vedea parolele introduse inainte? Ofer funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Elynad a răspuns:

Nu exista!
Ai grija sa nu stergi conexiunea, ca n-o sa te mai poti conecta nici tu.