| anonim_4396 a întrebat:

Am Samsung s3350 Chat si cand activez WIFI, gaseste retele dar nu merge sa ma conectez. Si nu pentru ca sunt blocate, arata ca se conecteaza, sta asa ceva timp si apoi...nu se mai conecteaza. Ma ajuta cineva? happy Ofer fundita

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

E problema dispozitivului wifi care o are mobilul tau, daca are garantile suni fabricantul sa ti-l repare/schimbe.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Am vrut sa il duc la reparat, pentru ca este inca in garantie dar am descoperit "buba". Trebuia sa mai sterg din retelele la care m-am tot conectat. Asta pentru toti cei care intampina aceasta problema ca si mine.

| Greendiii a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună, și eu am întâmpinat aceeași problemă. De unde trebuie șterse rețelele?