| Boruga_Iulian_1982 a întrebat:

Am un telefon Philips s398 si cand il repornesc si incerc sa sun pe cineva imi spune sa dezactivez modul avion, dar este dezactivat. Dupa 5 minute incep sa am semnal dar cand pornesc datele mobile se intampla acelasi. Ce aș putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| BotezanDaniel a răspuns:

Buna! Incearca sa dai un reset la configurare din fabrica
Noroc si toate bune! big grin

6 răspunsuri:
| Yulik2003 a răspuns:

Buna. Si mie mi s-a intampllat accelasi lucru. Dar nu am Phillips, ci Samsung. cand repornesti telefonul', el nu isi activeaza toate facilitatile imediat dupa repornire. Eu zic sa iti iei un router wi-fi.
Sper ca te-am ajutat, Iulian.

| Boruga_Iulian_1982 explică (pentru Yulik2003):

An router dar pica foarte des netul, am multi mb pe cartela si as vrea sa ii folosesc

| Boruga_Iulian_1982 explică (pentru BotezanDaniel):

Daca il resetez ce date pierd?

| Yulik2003 a răspuns (pentru Boruga_Iulian_1982):

Eu nu am vrut sa il resetezi din prima... Dar daca asta era ultima optiune, da.

| Boruga_Iulian_1982 explică (pentru Yulik2003):

Acum totul a reveni la normal

| lplostonyou a răspuns:

Da un reset de fabrica, trebuie sa-si revina, daca nu, arunca telefonul happy