| anonim_4396 a întrebat:

Astazi mi-am achizitionat un telefon Philips S398 si am remarcat ca in bara de unelte imi arata niste casti chiar daca nu sunt conectate si daca vreau sa pornesc o melodie nu se aude fara acestea. Imi puteti spune cum as putea sa scot acele casti din bara de unelte?

2 răspunsuri:
| NoooooNaMe a răspuns:

Pana la urma am reusit sa rezolv problema... L-am inchis si l-am deschis dupa cateva secunde (i-am dat o repornire)

| miriam14 a răspuns:

Si mie I s-a intamplat exact la fel am sunat la un prieten prieceput la asa ceva si mi-a spus ca nu ii pot face nimic