| AdiMihai25 a întrebat:

Salutare.
Care din telefoanele următoare imi recomandați:

A7 2018 sau S7 Edge 2016.
Ținând cont, un display la A7 costa in jur de 360 si la S7 Edge peste 600 lei.

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu stiu cum faceti voi ca eu am avut 3 Samsung pana acum, toate au picat cu fata in jos pe ciment si nu s-a spart ecranul niciodatalaughing
Daca te intereseaza poze, video si access la functii din Android 10 mergi pe A7. s7 ramane la Android 8.0, care deja e cam depasit.

| sierra1 a răspuns:

A7, mai adaugă un 1 și rezultă A71 - și ia-l pe ĂLA!

| baiatujmeker2010 a răspuns:

Dar un 2020 ceva nu vrei?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nici unul. Mi-as lua un telefon cat mai nou la suma ce mi-o permit.

Răspuns utilizator avertizat