| Zoltan_Raul_1994 a întrebat:

Cat costa sa schimb sticla de pe display la Samsung Galaxy Ace Plus? si care dintre servisurile urmatoare mi le recomandati : Vodafone(Arsis),Interniti, Cosmote sau Orange?

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Sticla o gasesti pe ebay si acolo ai preturi pe alese si noi si folosite iar servisul ca sa iesi ieftin si sa nu dai bani il faci tu.Mergi pe youtube cand ai piesa si cauti "how to replace the glas bla bla"si urmezi pasii de acolo si vei reusi. Daca nu crezi ca poti face asta atunci mergi la oricare service de telefoane si rezolvi.Bafta