| Frutik21 a întrebat:

Care este mai bun din toate punctele de vedere Iphone 6 vs Galaxy note 4 vs Sony Xperia Z2?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Toate sunt bune. Totusi iphone 6 si note 4 is peste z2.

| Jipa95 a răspuns:

Cu siguranta daca ai de ales dintre cele 3 telefoane, iti recomand sa mergi catre note4.

| cristimihailov a răspuns:

Depinde ce doresti. Diferentele nu prea se vad in general.

Tine de preferinte personale. Daca iti place sa te plimbi cu paleta de ping pong, sau cu un telefon mai mare, etc...

| OnuOnulică a răspuns:

Parerea mea e ca Note 4 e cel mai bun din toate punctele de vedere.
Are un display placut de 5.7 inch, 3 GB memorie Ram, memoria interna de 32 GB, camera buna, procesor bun...e peste Z2 si Iphone 6 cu mult...