| alexgalatzi a întrebat:

Salut,TPU! Ce alegeti? Sony Xperia Z, Samsung Galaxy Note 2, sau Iphone 4S de 8 GB? Eu as prefera Sony deoarece rezista la apa, dar vreau si parerea voastra!

Răspuns Câştigător
| Eclipse a răspuns:

Eu as alege Sony Xperia Z, este o firma buna, calitatea materialelor este foarte buna, performant si destul de rezistent, Samsung Galaxy Note 2... nu mi-as cumpara deoarece. prefer sa tin in mana un telefon nu o "tigla", las cumpara doar daca as avea de lucrat un proiect. ceva. in rest nu. Iphone 4s. pff. mai bine nu. Deci iti recomand Sony Xperia Z.

9 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Sony xperia Z sau Samsung, nu compara astea 2 cu iphone 4s ca iphone-ul este prea low la performante pentru a se compara cu celelalte 2, daca iti plac astea mari ia-ti note 2 daca nu ia-ti xperia!

| alexgalatzi explică (pentru RB26DETT):

Da,dar la Xperia ma deranjeaza ca n-are ecran Super Amoled. sad

| Eclipse a răspuns (pentru alexgalatzi):

Fiecare lucru trebuie sa aiba un minus nu?

| alexgalatzi explică (pentru Eclipse):

...Adevarat... -__-#

| RB26DETT a răspuns:

Atunci ia-ti note 2! sau iti poti lua galaxy s3 sau S2 ca doar sunt telefoane bune, totusi. note 2 e cam mare, totusi iti spun ca daca iti iei un telefon de asta mare pune-i folie pe ecran si tine-l in husa de silicon tot timpul ca atunci cand il scapi pe jos sa nu il lasi acolo de tot [ sa nu ti se sparga displayul] mai bine dai acum 30 de lei decat sa dai mai tarziu cateva sute!

| BlueViP a răspuns:

Xperia!

| ionutionutzica a răspuns:

Galaxy Note 2

| TheCatInBlack a răspuns:

Samsung Galaxy Note 2... Personal, mie îmi place design-ul şi e pe gustul meu. Bine acum ce să zic, gusturile nu se discută...
O zi bunăwinking!

| Conway a răspuns:

Samsung note2 e mai bun