| asdaf a întrebat:

ce telefon sa aleg intre s3 neo si s4 mini i9195i(adica cel lansat in 2015, cu procesor quad core)?
la s3 m-ar atrage faptul ca e mai mare, dar s4 mini are 4g, + ca e mai nou...
ce m-ați sfatui sa aleg?

4 răspunsuri:
| Legend123 a răspuns:

Parerea mea sa alegi s4 mini fiind mai nou automat e mai bun insa iti dau si o sugestie de un iphone 4s ..depaseste cu un s3 sau un s4 mini (le-am probat toate 3) si cel mai incantat sincer am fost de iphone si am ramas si voi ramane pe aceasta firma de telefoane happy dar acum parerea ta.

| AUGUST1N a răspuns:

S3 Neo, eu am noul model de S3, acela cu 4G.
Sunt foarte multumit de el. Merge perfect, nu se blocheaza, merge rapid pe internet, se aude perfect.
Recomand. Samsung Galaxy SIII I-9035

| Stefan_Miron_1988 a răspuns:

In nici un caz s3 Neo. Majoritatea telefoanelor cu 1 Gb de RAM memorie incep sa fie lente. Cauta un telefon cu minim 2 Gb RAM. SPre exemplu iOcean Rock http://pontieftin.blogspot.ro/......et-si.html

| HuShEr a răspuns (pentru Stefan_Miron_1988):

Frate tu faci reclama la pocnitoarea aia de telefon? incearca un s4 mini sau cum sa mai zis un iphone 4s sau chiar un 5 daca ai ceva buget