| b06dan1x7 a întrebat:

Salutare comunitate TPU! Am un iPhone 4s, vreau sa stiu si eu care este cea mai buna folie pentru acest telefon, am incercat Alien Surface HD, dar mi-e greu sa o si aplic, adica nu mi se pare prea buna, apeoape 100 de lei pentru un cauciuc simplu care tot se zgarie, munca multa si nimic bun. Folia de la iSkinz la fel, cine imi poate spune care este cea mai buna folie de protectie? Nu conteaza banii...

5 răspunsuri:
| b06dan1x7 explică (pentru stlucian):

Am zis ca vreau o folielaughing, vreau folie protectoare...

| valentino52 a răspuns (pentru b06dan1x7):

Ceea ce a postat el este tot folie protectoare doar ca nu e din plastic e din sticla. Iti recomand foliile Glast sunt din sticla costa vreo 120 lei una dar sunt extrem de bune.

| SorinTudor a răspuns:

Eu am avut iphone 4S si aveam o folie simpla dar niciodata nu o lipeam eu ca nu ma simteam capabil ori ramaneau bule de aer intr-e ecran si folie ori o lipeam stramb si preferam sa-l ma duc cu telefonul si folia la un service si imi lipea acolo un baiat folia laughing si asa fac in continuare si am tot iphone laughing

| stlucian a răspuns (pentru b06dan1x7):

E tot o "folie" cu o duritate(daca ai deschis link-ul) 9-10 H.Chiar daca nu e chiar de cat specifica producatorul (10 H este duritatea diamantului)nu se compara cu o folie din policarbonat(plastic) si este de de 2-3 ori mai buna.

Asta e cea mai buna protectie ce am gasit:

http://www.mycase.ro/......de-la-SGP/