| bestia69k20 a întrebat:

Salutare.Deci,vreau sa-mi cumpar un telefon sh, dar nu stiu ce sa aleg intre: s3/iphone 4s/iphone 4/Nokia lumia 535? Dau funda.

Răspuns Câştigător
| DenisaKarolina a răspuns:

Hmm, buna intrebare happy Eu as alege Iphone 4S, deoarece e mai bun ca iphone 4, Nokia lumia 535 e bun la inceput dar dupa un timp, pff. Crede-ma! Si Samsung Galaxy S3 e bun dar eu zic ca e mai bun Iphone-ul 4S

6 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

E după preferințe mai mult. Eu as alege Iphone 4s deoarece am Iphone și îmi place dar și s3 ul e bun dacă vrei android. Iphone 4 e prea vechi o sa îți lucre greu, Nokia lumea mie unu nu îmi place.

| AdrenalinTm a răspuns:

De preferinta ia-ti un non smart CELULAR
telefon simplu o sa ai numa de castigat
dar daca isisti ia-ti S3

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dintre variantele tale iphone e cea mai buna alegere

| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

IPhone 4s

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 I9300, S III (32 sau 64 GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Tot timpul vă recomand să vă cumpăraţi un telefon NOU, din magazin, cu Factură + Garanţie!

NU cumpăraţi second-uri de pe diverse site-uri ( sau de la diverse persoane ) că veţi avea probleme cu telefonul sad