| SyL3nT a întrebat:

Salutare!
Deci vreau sa-mi iau o cartela.
Ce cartela imi recomandati sa aiba internet o durata mai mare de timp!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| AndyNuStiuHelpMe a răspuns:

Salut, uite ce iti propun eu... cumparati cartela Cosmote Frog si acolo iti activezi o oferta cu numai 5 euro si acolo ai o gramada de minute si sms + internet nelimitat pe mobil!
(trimite sms la 6222) si oferta se activeaza automat!

Funda?

| bcalex96 a răspuns:

Cartela frog are durata nelimitata de internet incarci cartela cu 5 euro sau 6 nu mai stiu cat era si ai net pana iti luna viitoare cand trebuie ca incarci cartela iar apoi incarci si iar nelimitat timp de o luna, am avut si eu cartela asta aproape un an, mi se incarcau bine siteuri, facebook si altele, un dezavantaj e ca nu merg videoclipuri pe youtube asta cel putin pe telefonul pe care l-am avut in timpul acela. oricum si daca iti iei o alta cartela iti trebuie minim cativa GB sa te descurci toata luna poate 2 -3 GB de net iti ajung, pe frog ai nelimitat poti sta conectat continuu, syncronizari live si altele, mai informeaza-te operatorii de cosmote din zona sa te lamuresti mai bine, sau pe net.