| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati? As dori un telefon pana in 150 de lei.As vrea sa aiba internet pe cartela (de pe cartela de 5 euro de la Orange) adica functia de internet. Sa aiba un ecran ok si culori normale. Va rog raspunde-ti! Daca raspunsul e bun dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| onix33 a răspuns:

La banii astia nu stiu daca gasesti ceva nou cat de cat ok...de ce nu incerci sa intri pe site-uri de anunturi gen olx.ro sau tocmai.ro poate gasesti acolo ceva mai bun la pretul asta