| CosmynAdryan a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog, as dori sa imi iau un Nokia Lumia 620 si sa imi spuneti cum este si daca are rotire automata ca la android? Si daca se pot descarca aplicatii? OFER FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| AndyTurcu a răspuns:

Da e un telefon bunicel, are rotire automata iti poti lua aplicatii de market la fel ca de pe android doar ca e un market pentru windows phonewinking

3 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Nu iti lua WP8 pentru ca o sa regreti, am doi colegi, unul are Lumia 920 si o colega are 820, am butonat suficient pe ele ca sa imi dau seama ca, desi sunt telefoane bune, deci pot sa ruleze jocuri si alte de-astea, sistemul de operare e foarte limitat, nu poti face mare lucru pe el, recomand Android

| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Telefonul mi se pare destul de ok, putin cam butucanos, dar are dotari decente. Da, are rotire automata si iti poti descarca aplicatii din Store-ul din Windows Phone. Sa-l stapanesti sanatos!

| bineproportionat a răspuns:

Salut iti recomand lumia 625, e mai nou si mult mai bun http://bit.ly/P63S1m