| razvan131997 a întrebat:

Stie cineva daca se pot stoca in vreun fel mesajele dintr-un telefon? Am nevoie sa pastrez cateva sute de mesaje pe o periodata de 3 luni, iar telefonul imi da eroare ca are prea multe mesaje. Oare le pot muta pe alta cartela?

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Fa-le un screenshot! sau sterge din mesajele nefolositoare cum ar fi mesajele promotionale sau altele personale cum sunt ''ce faci'', ''bine'' sau poti sa iti schimbi tu cartela si sa o pastrezi pe cea veche la loc sigur.

1 răspuns:
| robytoby a răspuns:

Salut, poți să faci un backup pe cardul de memorie, iar când vrei poți să le dai restore.