| RyAngel a întrebat:

Nu pot sa dau mesaje pe mobil, niciun fel. Nu e din telefon, am schimbat trei telefoane - toate marci diferite, toate tipuri diferit: cu clapa, simplu - cu tasatatura si actualul touchscreen, la celelalte nu-mi aduc aminte sa fi avut asa ceva, dar e posibil - imi apare, la acesta cu touchscreen, pe ecran o iconita mica de tot cu un plic (din ala cum apare la orice telefon) desfacut cu un E pe el, ma gandesc ca e de la "Error" sau ceva de genul, dar am setat si resetat telefonul de 100 de ori si nu-mi merge, pentru cine stie, LG Cookie Lite (Lg T300) daca are cineva vreo idee va rog mult. Mai am vreo 6 luni pana sa-l schimb si pana acum nu prea aveam nevoie de mesaje dar acum am nevoie de ele, dar nu pot sa trimit. Daca e vorba de cartela, la Vodafone pot schimba cartela si sa-mi pastrez numarul? Funda pentru cine-mi spune si mie ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| Rony23 a răspuns:

Desigur ca poti, du-te la Vodafone si cere o alta cartela, spune-le care este problema si in 5 minute iti da alta cartela. Posibil sa iti ceara buletinul, sa il ai la tine.

3 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Cauta la centrul de mesaje si nu mai schimba telefoane in prostie! Vezi poate ai vreo cifra scrisa gresit. Cauta un centru bun pe internet, schimba-l pe cel actual si reporneste telefonul. Baftawinking

| Cryshhtian a răspuns:

Ar trebui s iti schimbe simul si sa pastrezi nr de telefon

| anonymouse01 a răspuns:

Eu cred ca ai memoria plina, asa imi face si mie cand vb prin mesaje, trebuie sa sterg ceva din telefon pentru ca umplem memoria
Sterge ceva ce sti ca vei putea gasi iar si gata