| RaduDenis a întrebat:

Salutare,
Stii cumva modelul Samsung Galaxy S3 ( black edition ) 64gb intern memory?
Ei bine, uite... l-am achizitionat NOU acum aproximativ 6-8 luni, iar acum am de gand sa-l vand, pentru ca. cum bine stii se lanseaza S6...
Asa, deci. telefonul este in stare perfecta ( are si husa cu acoperire tip flip -cover si folie de protectie + una rezerva )
Singura problema care-l dezavantajeaza este uzura de 6-8 luni, desi nu cred ca e deranjanta.
Telefonul nou a costat 1860 RON, daca vreau sa-l vand mai departe acum, la ce pret l-as putea ta?
Cel care raspunde cu un pret, si pune si argumente pentru acel pret, primeste funda! Mersi!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Maxim 6-700 lei, desi 700 lei deja e enorm de mult. Cu 800 lei gasesti galaxy s4 in stare perfecta si cu un card de memorie ai spatiu cat vrei.

1 răspuns:
| RaduDenis explică (pentru sltlp):

Mersi de parere