| SpeakTeam a întrebat:

Am un modem la abonament la Orange cu cartela in el...

Daca scot cartela din modem si o bag in telefondul meu Samsung Sdous si navighez pe internet platesc mai.
Modemul il bag de obicei in PC si cand platesc merge cam 3-4 zile perfect dupa merge foartea greu dar totusi merge!
Platesc in fiecare luna pentru modem si ma gandesc daca il bag in telefon platesc mai mult de 400 lei?

Răspuns Câştigător
| ionuutzuu a răspuns:

Nu, tu ai pe luna un trafic de 3gb spre exemplu, dupa terminarea acelui trafic merge la o viteza foarte proasta care este gratuita, tu acei bani ii platesti pentru acel tafic sa ai parte de o viteza metropolitana decenta