| Danutzuuuuuuuuuuuuuu a întrebat:

Cine se pricepe la iPhone? Am un IPHONE 7 și i-am dat "Resetati toate configurările" apoi i-am dat "Ștergeți conținut și configurări"! Mi-au dispărut contactele pe care le-am introdus cât timp aveam iphonul, celelalte contacte înainte de a avea iphonul au rămas! Aveți idee cum sa le recuperez? Țin sa mentionez ca nu am dat nici un backup!

3 răspunsuri:
| dani777xd a răspuns:

Pai nu cred ca mai poti sale recuperezi sfatul meu este ca deacum inainte sa faci backup happy

| Fanicadan a răspuns:

Leai pierdut

| Danutzuuuuuuuuuuuuuu explică (pentru dani777xd):

Da,dar backup-ul include si contactele?