| just4ecko a întrebat:

Revin cu o noua problema si o provocare in acelasi timp. Am un Turbo-X g510s (o firma greceasca) si doresc sa-i schimb soft-ul. Din cate am auzit, se poate pune soft de Samsung galaxy S III / IV.

(imagine doveditoare)
http://i61.tinypic.com/1tq9au.jpg

Dau funda celui care reuseste sa ma ajute cu schimbarea softului. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Elena199999999999 a răspuns:

Chiar daca ar fi posibil sa faci chestia asta, oricum ceva nu sar lega bine, nu ar face priza ceva, fiecare telefon e setat cu programul lui.
Mai ales Samsung, e cumva ciudat, daca e posibil macar sa iti rezolve problema cineva cu experienta care stie ce face ca s-ar putea sa ramai fara telefon?