| VladMC a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon cu android,m-am uitat pe net,si am vazut asa model, care mi-a placut:Huawei U8825 Ascend G330.Ce parere aveti voi despre acest telefon? E bun pentru jocuri cum ar fi gta vice city, modern combat 4 etc.Am in vedere ca jocurile sa mearga bine,fara lag.Daca nu,spuneti-mi voi ceva modele de telefoane cu android bune, dar nu scumpe tare. Funda pentru un raspuns bun.

5 răspunsuri:
| Moshoo a răspuns:

E cam slab, iti trebuie cel putin 1 gb ram si procesor dual core.

| KinekT a răspuns:

Da sunt bunicele pentru vice city dar nu exagera cu mc 4 totusi e dual 1 ghz

pentru ultimele jocuri iti recomand
http://www.gsmarena.com/......sults.php3
telefoanele is pana in 350 euro
cel mai mic procesor e 1 ghz quad core
ram=1 gb (cel mai mic.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti mai bine Samsung Galaxy S plus, 1, 2 sau 3. Daca nu ai bani, mai bine mai asteapta pana strangi si iti cumperi pe urma, decat sa iti cumperi unul nu foarte performant acum. Dai banii degeaba.

| xxx8 a răspuns:

Da sut bune pentru jocuri stai linistit majoritatea aplicatiilor si jocurilor de pe magazin play merg fara probleme pe fiecare dintre cele 2 si eu am un Huawei y300 si are aceleasi specificatii care le au si aceste 2 telefoane si al meu merge bine pe orice aplictie care am incercat-o pana acumwinking