| PuFiLiCi98 a întrebat:

Urgent! Vreau sa imi cumpar de craciun o tableta Allview Speed City. Ce parere aveti despre ea? Este 500 lei. Adica, vreau sa stiu daca pot face apeluri video si audio, adica daca are microfon si camera, daca merg ultimele jocuri aparute gen Modern Combat 4, Fifa 12, Gta vice city, etc... ca din cate am vazut la specificatii este destul de buna. O sa las un link :http://www.flanco.ro/......-4-1.html. Spuneti-mi va rog daca ruleaza ultimele jocuri si aplicatii si daca este buna de ceva. FUNDA! Multumesc mult si sarbatori fericite!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Are si microfon si camera! Poti face un video call pe skype si messenger.
In rest e buna si cu jocurile stai mai usor pentru ca ai memorie mica la ea.

| PuFiLiCi98 explică (pentru neluL):

Pai daca iau card de 16 gb, merge? Raspunde te rog si iti dau funda! big grinMersi.

| neluL a răspuns (pentru PuFiLiCi98):

Pai nu-l poti instala pe card jocul! Nu merge cu cardul! Pe tableta asta poti instala maxim 4 jocuri gen Fifa si gata ai terminat memoria.

4 răspunsuri:
| AlexandruVl19 a răspuns:

Am achizitionat si eu tableta, poti sa schimbi jocurile din memoria tabletei in memoria MicroSD. Daca vrei asemenea jocuri poti cumpara un card de 8gb, 16gb sau daca te tine bugetul 32gb.

| Smeadu_Raula_1976 a răspuns:

Nelul eu am tableta Allview city life si am peste 10 jocuri pus video si fotgrafii!