| MagicHead a întrebat:

Salutari, Am si eu un Iphone 4 cu ios7, si m-am decis sa ii fac jailbreak cu evasi0n, bun treaba sta in felul urmator... L-am conectat i-am dat sa isi face jailbreak, si-a facut, trebuiesc 3 reseturi, si pe urma se va deschide si intri pe evansi0n si dai click pe ea si se instaleaza cidya. Eu nu am ajuns pana la punctul asta, la al 3 reset, telefonul a ramas blocat pe logoul Apple. Nici o problema l-am pus pe Recovery Mode i-am dat Restore prin Itunes, si mi-a zis ca " device-ul tau a fost restaurat" sa resetat, si acum a ramas tot blocat pe logoul Apple... C-am cee e de facut?

1 răspuns:
| RaduBoss98 a răspuns:

Du-l la un magazin de reparat telefoane am patit si eu asa si mi-a trebui reinstalat software-ul.