| WhiteHaT a întrebat:

ro. Am si eu o problema cu un Iphone 4. L-am oprit iar acum nu mai vrea sub nicio forma sa porneasca. Ramane blocat la loggo-ul Apple. Am inteles ca ar trebui sa i fac un restore, problema este ca in iTunes nu apare sub nici-o forma. Am inceract DPu-mode, recovery mode si nimic nu vrea sa apara. Ce este de facut in afara de al duce la un service?

3 răspunsuri:
| DarkXMihai a răspuns:

Nu prea ai ce ii face daca vrei poti sa il trimiti la Apple si sa iti dea unu nou asta desigur daca nu i-ai facut jailbreak

| anonima13 a răspuns:

Ai incercat sa scoti bateria si sa o pui la loc? daca nu incearca...

| WhiteHaT explică:

Iphone 4 nu are un cap la baterie...