| KyuubyGGG a întrebat:

Salutarii si numai bine. Am un Nokia c3-01 si de la o vreme imi apare pe ecran din cand in cand,, Verificare mesaj operator" (iar in timp ce imi apare imi dispare semnalul si trebuie sa astept sa imi apara din nou ca sa imi revina semnalul). Ce inseamna si ce pot face?

Răspuns Câştigător
| BYGGeo a răspuns:

Iti dispare semnalul pentru ca ti-a cazut telefonul si s-a dereglat rutarul de semnal si din cauza asta probabil iti apare si acel mesaj