| Alexxalexuu a întrebat:

Am si eu un telefon Nokia 5230 si nu stiu de ce imi apare in dreapta sus un mesaj care apare si dispare si daca apas pe el imi apare MEMORIE SIM PLINA ce fac ca sa nu imi mai apara acel mesaj acolo sus in dreapta?

Răspuns Câştigător
| AmandytaErhan a răspuns:

Sa stergi cateva din contactele si mesajele tale, atunci memoria nu va mai fi plina si nu va aparea

3 răspunsuri:
| cristina15232 a răspuns:

Si eu am patit asa ceva exact cand mi-am cumparat un Nokia nou si am bagat sim-ul in el. La mine problema a fost ca erau niste mesaje din vechiul telefon salvate pe sim.