| Antonia90 a întrebat:

Samsung galaxy 2 mini sau Samsung galaxy s duos? De ce?

6 răspunsuri:
| Crisツ a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxy mini 2 fiindca Samsung Galaxy S duos consuma foarte multa baterie. Trebuie sa il bagi la incarca din 3 in 3 ore...

| FabianelSHAF a răspuns:

Samsung galaxy s duos. Mi se pare ca are o infatisare mai frumoasa decat Samsung galaxy 2.

| GrigoRee94 a răspuns:

Depinde in ce circumstante ai vrea sa folosesti telefonul, uz zilnic sau sa te joci pe el si alte chestii! big grin

| Antonia90 explică (pentru GrigoRee94):

Mai mult uz zilnic, dar si sa ma joc putin pe el.

| perladunarii a răspuns:

Salut, e foarte simplus, alege Samsung galaxy s duos, pentru ca e mai nou, are android 4 pe cand mini are 2.3 gingerbread! Telefonul e cu mult mai noi si mai updatat la partea hardware, e mai frumos, are un ecran mult mai mare, e mai bun pentru jocuri, orice vrei sa faci, un ecran mai mare te va ajuta mai mult!(bine sa nu ajungem la palete de tenis)
http://bit.ly/19G8bT6

| FabianelSHAF a răspuns (pentru Crisツ):

Da dar Samsung Galaxy S duos este mai tare.