| MuCelMic a întrebat:

Samsung Galaxy J5 am facut ultimul update si mi-a schimbat absolut toata interfata care e ORIBILA, ceva INGROZITOR! Nu pot face nimic ca sa revin la cea anterioara?

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Il trimiti la service si le spui ca vrei sa faci un downgrade la softul telefonului. Si te vor rezolva. Tot acolo intrebi si de costuri.
Nu stiu daca acasa te vor ajuta pasii din link-ul acesta (si sa nu ma injuri daca telefonul se va strica mai mult :) ): http://www.ionutpopa.ro/wipe-cache-partition-samsung-3343/

| Zaygon a răspuns:

Interfata se schimba. Exista lunchere cate vrei pe play store.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza nova luncher
Se va misca si putin mai bine