| Siimiiiiii a întrebat:

Samsung galaxy mini sau BlackBerry?

Răspuns Câştigător
| erdeivlad a răspuns:

Salut, eu am un Samsung Galaxy mini si pot sa spun ca sunt foarte multumit, cu mici exceptii cand intru pe internet si trebuie sa astept un pic mai mult pana se incarca. In rest este un telefon bun, iar mai jos ai toate specificatiile tehnice http://www.compari.ro/......sului.html Sper ca ti-am fost de folos. Funda, te rog?

6 răspunsuri:
| sebipopescu1 a răspuns:

Samsung clar!

| WR104 a răspuns:

Samsung

| 7uPCR7 a răspuns:

Samsung!

| ciotori a răspuns:

Galaxy Mini clar!

| VanessaStar01 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini clar!

| tewutu a răspuns:

Samsung pentru ca are android. Cele mai bune aplicatii sunt facute pentru android si iphone