| anonim_4396 a întrebat:

Samsung Galaxy S3 Mini e un telefon bun?
Cat tine bateria?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La banii astia e cel mai bun telefon si bateria tine cam 2 zile utilizare normala si 1 zile hard... Am vrut sa mi-l iau dar imi iau Nexus 7 2012 pe care primesti lolipop. Te sfatuiesc sa faci la fel.

Ps. Ca tel e cel mai bun de pe piata la banii astia...

FUNDA? happy

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Samsung I8190 Galaxy S III mini este un telefon bunicel :)
Bateria ţine "x" ore, în funcţie de cât/la ce îl foloseşti...

"Battery Li-Ion 1500 mAh battery
Stand-by Up to 450 h (2G) / Up to 430 h (3G)
Talk time Up to 14 h 10 min (2G) / Up to 7 h 10 min (3G)" - SURSA :
http://www.gsmarena.com/samsung_i8190_galaxy_s_iii_mini-5033.php

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

E destul de bunicel...nu e un telefon foarte bun dar nici unu slab nu e happy
Bateria tine in jur de 2 zile.

| Treistariustar a răspuns:

Este un telefon bun ar merita mai mult un Allview, dar merge si asta. Bateria tine 2 zile daca nu te joci foarte multe pe el http://bit.ly/10ImUAn

| AndyPeScurt a răspuns:

Este un telefon bun la bani putini,, bateria tine cam 2 zile daca folosesti telefonul normal camera destul de buna 5megapixeli 790 gb ram 4 gb memorie interna deci e un telefon bun si am o parere foarte buna despre el,,,,