| FrateleAndrei a întrebat:

Samsung Galaxy S4 mini sau LG G2 mini? Care e mai bun?
Cel mai detaliat raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| stefaniaaaaaa a răspuns:

Părerea mea este ca s4 mini este mai bun pentru ca are procesorul mult mai bun decât LG G2 mini, are meniul nou si androidul este excelent! Eu am s4 dar nu mini, mama mea are mini, si merge foarte bine așa ca eu ți-o recomand cu cea mai mare încredere!

2 răspunsuri:
| SweetMonyMona a răspuns:

Eu zic Samsung galaxy s4 mini deoarece :are un procesor extraordinar, meniu nou, android mai bun. Eu am Samsung Galaxy S3 Neo și are procesor S4 și meniu. Deci S4 mini

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4 mini, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......melp43.php

Toate cele bune.