| razvan_6154 a întrebat:

Samsung galaxy s3 sau Samsung galaxy s4 mini...cel mai bun raspuns primeste funda

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Mergi pe varianta Samsung Galaxy S3, uite aici deosebirea dintre cele doua telefoane mentionate de tine, mai sus: http://www.phonearena.com/....../7788,6330

@MyleyCyrus10 Samsung Galaxy S3, dispune de un display mai mare decat Samsung Galaxy S4 mini. (4.8 inchi; 4.3 inchi)

| gelu1970 a răspuns:

In teorie ar trebui sa te sfatuiesc sa iei s4mini. dar de moment s3mini e mai scump. nu vad logica. insa asa e. insa s4 mini are un procesador mult mai bun, memoria interna e mai mica decat cea a lui s3mini, insa o poti amplia cu o cartela minisd pana la 64gb cu respect de numai 32gb la s3 mini. in plus ambele camere foto sunt mai bune in s4 mini. in functie de banii ce vrei sa-i cheltuiesti si indiferent de ceea ce vei cumpara eu cred ca nu vei regreta ca ai optat pentru Samsung. mult noroc.

| Ionutpopescu10 a răspuns:

Eu ti-as recmanda galaxy s4 miniwinking este mai ieftin si mult mai performant, si in plus nu cred ca-ti trebuie nu stiu cat de mare telefonul

| MyleyCyrus10 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy s3 ...si as prefera s3 in loc de s4 mini, pentru ca au aceleasi aplicatii si in plus nu am dc sa ma plimb cu "tableta" la ureche pe strada.

| azoteu2020 a răspuns (pentru MyleyCyrus10):

Copile galaxy s4 MINI deci are ecran mai mic si plus de asta s4 si s3 au ecrane similare acuma daca tu nu ai pus mana pe un galaxy s4 e treaba ta.

| Presura_Radu_1990 a răspuns:

Daca esti destept nu iti iei Samsung happy amandoua sunt pamant