| LuffyPirateKing a întrebat:

(Scuzati categoria) Salut TPU, am o intrebare. Anul trecut mi-am cumparat un telefon (Samsung Galaxy SIII mini) si l-am luat la abonament. Trebuie sa platesc abonamentul timp de 2 ani (acum mai am 1 an de platit). Daca imi iau alt telefon (iPhone 4S) tot cu abonament, mi-l poate pune la abonamentul pe care il am acum pe telefonul Samsung? (adica sa nu schimb abonamentul si sa mai am 1 an de platit) FUNDA!

3 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Nu,nu se poate.Trebuie sa faci alt abonament. Poti sa faci pe 1 an dar o sa dai pe telefon cel putin 1000 ron plus un abonament destul de mare.

| neutrino a răspuns:

Nu, asta ar insemna sa-ti cumperi doua telefoane pe un singur abonament.

| LuffyPirateKing explică (pentru neutrino):

Acum am inteleswinking smug