| Coman_Alexandru_2000 a întrebat:

Se mai merita un iphone 5 in 2016? Sau iph 5c?

Răspuns Câştigător
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Daca doresti parerea mea : nu prea
sa iiti spun si de ce, sunt multe telefone(bune c amarca, nu vb de chinezarii) care sunt poate chiar mai bune ca performanta fata de iphone 5 sau iphne5c. intr-adevar iphonul este mai binew optimizat fata de Android dar pretul este cam " piperat" pentru un iphon 5.

4 răspunsuri:
| Coman_Alexandru_2000 explică (pentru Smecher_Nuti_1999):

Pai si ce mi.ai recomanda la mana a doua pana in 550-600lei? fara chinezarii Sau Allview.

| Clorox a răspuns:

Nu, de banii aia poți să-ți iei ceva mai bun.

| Gerard9965 a răspuns:

La mana a 2. a pana la 600 lei potj sa.ti iei un Samsung S4 sau s5
Ai camera de 13 mpx, senzori de proximitate, se incarca bine...e super per total

| Smecher_Nuti_1999 a răspuns (pentru Coman_Alexandru_2000):

Tias recomanda un Huawei Y6ii. Ai 2gb ram 8gb memoria interna. Si iti garantez ca nu vei avea vreo problema cu el. Asus zenfone go. 16 gb memoria interna 2 gb ram. dar. Singura chestie care o observ la modelul asta e ca. La piese e cam scump putin.
Htc desire 620 G. Este un telefon bun dar te poti baza pe el
Nu tia recomanda in schimb Samsung s4. S5. Daca ma intrebi de ce? Pai sa iti spun. S4. Are cativa ani de cand e iesit si numai primeste actualizari la Android s5 de asemeneea si el. si e posibil sa te frece la Android.cu resoftware. Sunt. Telefoane "vechi" ca sa le spunem asa. (Telefoanele care. Ti le-am enumerat mai sus le-am avut eu. Nam avut. Probleme cu ele garantez... Acum am un philip s398. Merge. Bine tare. Chiar foarte multumit)