| DimLight a întrebat:

Se poate la vreun operator de telefonie in Romania sa ai (doua cartele) cartela micro si macro pe acelasi numar? ar fi o chestie super utila daca s-ar putea desi pana acum nu prea am auzit de asta la Orange sau cosmote si mi se pare penal mai ales cand toata lumea foloseste vreo 2 telefoane sa ai neaparat 2 numere diferite si inclusiv o agenda in plus doar pentru ca operatorul e prea nesimtit sa te ajute.

1 răspuns:
| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Intereseaza-te de clonesim, sunt niste aparate care cloneaza sim-ul. dar nu merg in acelasi timp