| anonim66231 a întrebat:

Spune-ți-mi si mie vrg daca este mai bun Allview a5 quad fata de Allview a5 smiley ( vrg nu precizați ca Allview A5 quad are procesor quad core fata de celălalt care are dual core ) de ce?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview A5 Quad, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.pcgarage.ro/compara/822522,797868

Toate cele bune.

1 răspuns:
| Sh_Atat_Andrei_1999 a răspuns:

Mai bun este Allview a5 quad, chiar astazi la ora 14:00 am vandut unu black 750 lei, chiar isi face treaba, nu are nicio problema!
Parerea mea este ca Allview a5 quad e mai bun decat a5 smiley