| Wheeler a întrebat:

Spuneti-mi si mie, va rog, cele mai intalnite probleme la Iphone-uri, in special modelele 4S si 5S. Merita sa achizitionez un asemenea smartphone?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doua probleme grave stiu eu:
1. blocat in iCloud
2. supraincalzirea de trebuie sa ii refaci softul (doar la unele serii de iphone-uri).

3 răspunsuri:
| Ketch a răspuns:

Nu prea au probleme. problemele se rezolva in service
da merita

| Eduaard a răspuns:

E bun, merită, doar să nu faci ca și mine ( să-ți pui parolă de icloud pe care să o uiți )

| Nirvanaaa a răspuns:

Hei!
Eu am folosit numai Iphone-uri si sunt foarte multumita de ele.Am avut un 3GS care a rezistat 5 ani (si inca merge bine) si acum am un 5C care se aseamana foarte mult cu 5S.Nu am avut probleme cu niciunul dintre ele.Eu zic ca merita.happy