| Celcestietot a întrebat:

Salut! Dintre brandurile de Iphone si Samsung, ce model mi-ati recomanda de pe piata? Putet sa imi recomandati si ultimul model, nu conteaza. Am inteles ca Iphone 14 are probleme cu camera spre deosebire de modelele sale precedente, poate imi spuneti mai multe despre aspectul asta si daca merita sa imi achizitionez modelul.

7 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Vorba unora, iti tu ce iti place tie.Cel mai bine, asta daca ai unde, sa mergi la un magazin, unde au mai multe telefoane si acolo sa le tii in mina, sa le butonezi un pic, apoi stii ce sa cumperi.

Asa ca idee, iPhone 14 nu are absolut nici o problema de nici o natura.Eu am 14 pro, este super bun, nu face nici o figura, merge f bine la orice.
Nu stiu de unde is chestiile alea legate de ce spui ca ar avea probleme cu camera, eu nu am p[robleme de genul asta.
Ultimul model acum este asta 14 pro.
Daca mai astepti cateva luni, poate apare 15 pro si iei pe ala.Bine in RO apare ceva mai tirziu, dar iti pot lua eu si cand viu in RO in vacanta til aduc laughing

Uite ca tot veni vorba de iphone astea noi, aici nu mai au cartela sa le pui, deci is cu Esim, acolo au aia asa esim sau trebuie neaparat cartela?
Daca memrita sa iei iphone? Cum am spus fiecare cu cei place, daca ai bani si iti place ia.Doar nu cumperi ceva ce nu-ti place nu? Nu trebuie sa intrebi pe nimeni, eu daca vreau sa maninc ceva si am bani, merg si maninc ce imi place, nu ce recomanda altii laughing asa si cu orice produs.
De bun este bun, de asta fii sigur.

| AvalohAlyn a răspuns:

Uite-te puțin la Samsung Galaxy A54 și Samsung Galaxy A34, apărute în aprilie.
Pana la urma nu vad ce face IPhone în plus fata de un Samsung bun.
Costa mai mult ca e vorba de brand.

| gabicoo a răspuns:

Nokia cu butoane. Bateria ține o săptămână.

| RoCkKiD a răspuns:

Ai inteles gresit, merge camera la fel ca la restul, in special datorita faptului ca sunt diferente super mici intre generatii la iphone.

Telefoanele sunt la fel de ok pentru utilizatorul de rand, daca pui intrebarea asta probabil nu o sa remarci diferentele asa ca da banii pe chestia care iti pare ca o sa dea mai bine in public.

| 4evergentleman a răspuns:

Care îți place ție.

| MrNuggets a răspuns:

Samsung e pentru saraci deci daca vrei sa agati ceva ia ti iphone

| Theodoranonimul a răspuns:

Iti recomand un iphone 14 pro max deoarece. Bateria tine mai mult are camerele mai mari e si mai rapid si poate avea ios 16