| Deloula a întrebat:

Stie cineva cam cat ar costa decodarea unui telefon iphone4 codat in Orange

7 răspunsuri:
| Bogdind22 a răspuns:

O decodare a unu iPhone costa in jur de 200 euro. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Niiiicu a răspuns:

80 lei

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

100 ron in Ploiesti.80 ron in Bucuresti la servis....asta daca este codat in Orange Romania.

| adrianadi97 a răspuns:

100 lei frate, cel putin atat e la mine in Bucuresti.

| Deloula explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Da e codat in Orange ro.dar nu stii niste preturi pentru Iasi?

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

In Iasi iti pot recomanda un servis si un tip de acolo care imi este prieten.te rog lasa-mi un id de mess pe privat.

| Deloula explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Cam asta ar fi problema ca nu ma lasa sa ti trimit mesajsad