| trasten a întrebat:

Stie cineva daca la digi, la cei de la rds-rcs au routere wireless, ma refer daca au ei sa poti achizitiona de la ei.?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce te ai complica sa iei de la ei cand poti luat de la orice magazin de electronice?

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Da normal, dar trebuie sa le platesti, si din cate stiu, costam cam 100 de lei bucata, dar il poti plati in rate, odata cu abonamentul la net.

| trasten explică (pentru suntserios):

Nu stiu, ma gandeam ca poate ii mai ieftin, daca am abonament la ei.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru trasten):

Aaa, pai daca ai abonament vezi poate il iei si gratis, nu mai stiu ce oferte au acum.

| trasten explică (pentru EmanuelEmy7):

A, okay e cam scump. mersi ca mi-ai zis si pretu ca sa nu ma mai duc eu sa intreb.

| CodreanuC a răspuns:

Cu abonament la digi platesti 3 lei pe luna pentru router