| Timotey99 a întrebat:

Salut vreau sa imi iau un router wireless http://www.pcgarage.ro/routere-wireless/tenda/w316r/

Vreau sa stiu daca este bun..adica daca merge sa il bag pe digi.
Pe router-ul vechi de la digi aveam 93 mb/s download iar upload cam tot asa..asta tot asa o sa fie? Cei de la digi mi-au zis ca nu mai dau routere si trebuie sa imi cumpar unu..il folosesc pentru un laptop si desktop si bine inteles wifi :D

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Ala e router...
Dupa aia va mirati ca nu va merge netul, sau merge cu cocoloase!
Ia TP-Link, nu prostii din alea de 30 lei!